Jídelní sety

Tabulka Galerie
Jíd.set - MAX 4, BOSS 7

Jídelní set MAX 4, BOSS 7 je vyroben z L-DTD 18 mm, hrana z profilované MDF, nohy z MDF. Sestava se skvělé hodí i do menší jídelny. Set se skládá z jídelního stolu a 4 pohodlných jídelních židlí. Jídelní židle jsou čalouněné v různé látce viz. možnosti výběru.

 

Jíd.set - MAX 5, BOSS 14

Jídelní set MAX 5, BOSS 14 je vyroben z L-DTD 18 mm, hrana ABS, nohy z MDF. Sestava se skvělé hodí i do větší jídelny. Set se skládá z jídelního stolu a 6 pohodlných jídelních židlí z bukového masivu. Jídelní židle jsou čalouněné v různé látce viz. možnosti výběru.

 

Jíd.set - MODENA 1, BOSS 14

Jídelní set MODENA 1 , BOSS 14 je vyroben z L-DTD 18 mm, hrana ABS, nohy z MDF. Sestava se skvělé hodí i do větší jídelny. Set se skládá z jídelního stolu a 6 pohodlných jídelních židlí z bukového masivu. Jídelní židle jsou čalouněné v různé látce viz. možnosti výběru.

 

Jíd.set - WENUS 1, BOSS 7

Jídelní set WENUS 1 , BOSS 7 je vyroben z L-DTD 18 mm, hrana ABS, nohy z MDF. Sestava se skvělé hodí i do větší jídelny. Set se skládá z jídelního stolu a 6 pohodlných jídelních židlí z bukového masivu. Jídelní židle jsou čalouněné v různé látce viz. možnosti výběru.

 

Strana výpisu: 1
Záznamy 1 - 4 z 4
< předchozí   |   další >