O společnosti

Arten Bohemia s.r.o

Firma Arten Bohemia je tradiční český výrobce nábytku. Na trhu působíme 15 let. Kromě vlastní výrobní společnosti jsme také distributor zahraničních výrobců nábytku. Vybudovali jsme širokou síť prodejců v České Republice i na Slovensku, která aktuálně čítá téměř 600 prodejních míst.

Při výrobě nábytku klademe maximální důraz na výslednou kvalitu našich produktů. Víme, že jenom spokojený zákazník nám může zaručit dlouhodobý úspěch a pevnou pozici na trhu. Vysoký standart výroby a profesionální přístup je cesta k oboustranné spokojenosti. Z důvodu transportu a dostatečného zabezpečení zboží před poškozením dodáváme většinu nábytku v demontovaném stavu. Ovšem snažíme se nacházet co nejjednodušší konstrukční řešení, tak aby náš nábytek byl snadno a rychle smontovatelný. Kromě sériové produkce nabízíme také individuální výrobu nábytku. Jsme velmi flexibilní a umíme rychle reagovat na požadavky našich klientů. Právě díky tomu jsme schopni vybavit na míru vyrobeným nábytkem prakticky jakékoliv prostory. Nábytek firmy Arten, již řadu let patří mezi nejprodávanější značky na českém i slovenském trhu. Jsme přesvědčeni, že vysoká jakost a kvalitní dílenské zpracování, stejně jako důraz na tradiční pojati nábytku a kvalitní použité materiály jsou tou správnou cestou k úspěchu. Naši nejlepší vizitkou jsou tisíce spokojených zákazníků, kteří mají ve svých domovech a kancelářích náš nábytek.

Dětský pokoj Matyáš - stažení dezénu fialová - DOPRODEJ!!!

23. března 2017, 10:17 | V souvislosti se změnou nabídky dodavatel jsme nuceni stáhnout z nabídky LTD fialové barvy, která je zařazená u dětského pokoje Matyáš na straně 5. Tento odstín již není dostupný a nelze jej objednat. Omlouváme se za případné nepříjemnosti.
Momentálně jsme ve fázi přípravy nového katalogu na rok 2017 a v souvislosti s tím dojde i ke změně v nabídce barevných LTD u Matyáše. Zelená barva zůstane. Místo fialové se objeví nový odstín, který momentálně vybíráme. Jakmile bude nová nabídka barevných LTD potvrzená a připravená, budeme Vás o tom co nejdříve informovat (bez ohledu na termín vydání nového katalogu).
Děkujeme za pochopení
ARTEN BOHEMIA s.r.o.