Knihovny a psací stoly Poprad

Příznaky:

5800

9111

Tabulka Galerie
Masivní knihovna POPRAD REG03:světlý vosk

Masivní knihovna Poprad REG03 je velmi potřebná a funkční dřevěná knihovna, která bude dominantou každé pracovny i kanceláře. Knihovna je velmi masivní, stabilní a pevná a má kulaté nožky, které jí dají eleganci. Knihovnu vyrábíme z masivního borovicového dřeva a dokončujeme vosky na bázi včelího vosku. Masivní knihovna je ošetřena voskem v odstínu: světlý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUREG03/SV

Masivní knihovna POPRAD REG03:tmavý vosk

Masivní knihovna Poprad REG03 je velmi potřebná a funkční dřevěná knihovna, která bude dominantou každé pracovny i kanceláře. Knihovna je velmi masivní, stabilní a pevná a má kulaté nožky, které jí dají eleganci. Knihovnu vyrábíme z masivního borovicového dřeva a dokončujeme vosky na bázi včelího vosku. Masivní knihovna je ošetřena voskem v odstínu: tmavý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUREG03/TV

Masivní knihovna POPRAD REG04:světlý vosk

Masivní knihovna Poprad REG04 je velmi potřebná a funkční dřevěná knihovna, která bude dominantou každé pracovny i kanceláře. Knihovna je velmi masivní, stabilní a pevná a má kulaté nožky, které jí dají eleganci. Knihovnu vyrábíme z masivního borovicového dřeva a dokončujeme vosky na bázi včelího vosku. Masivní knihovna je ošetřena voskem v odstínu: světlý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUREG04/SV

Masivní knihovna POPRAD REG04:tmavý vosk

Masivní knihovna Poprad REG04 je velmi potřebná a funkční dřevěná knihovna, která bude dominantou každé pracovny i kanceláře. Knihovna je velmi masivní, stabilní a pevná a má kulaté nožky, které jí dají eleganci. Knihovnu vyrábíme z masivního borovicového dřeva a dokončujeme vosky na bázi včelího vosku. Masivní knihovna je ošetřena voskem v odstínu: tmavý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUREG04/TV

Masivní knihovna POPRAD REG101:světlý vosk

Masivní knihovna Poprad REG101: světlý vosk - je velmi potřebná a funkční dřevěná knihovna, která bude dominantou každé pracovny i kanceláře. Knihovna je velmi masivní, stabilní a pevná a má kulaté nožky, které jí dají eleganci. Knihovnu vyrábíme z masivního borovicového dřeva a dokončujeme vosky na bázi včelího vosku. Knihovna je ošetřena voskem v odstínu - světlý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUREG101/SV

Masivní knihovna POPRAD REG101:tmavý vosk

Masivní knihovna Poprad REG101: tmavý vosk - je velmi potřebná a funkční dřevěná knihovna, která bude dominantou každé pracovny i kanceláře. Knihovna je velmi masivní, stabilní a pevná a má kulaté nožky, které jí dají eleganci. Knihovnu vyrábíme z masivního borovicového dřeva a dokončujeme vosky na bázi včelího vosku. Knihovna je ošetřena voskem v odstínu - tmavý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUREG101/TV

Masivní knihovna POPRAD REG102:tmavý vosk

Masivní knihovna Poprad REG102: tmavý vosk - je velmi potřebná a funkční dřevěná knihovna, která bude dominantou každé pracovny i kanceláře. Knihovna je velmi masivní, stabilní a pevná a má kulaté nožky, které jí dají eleganci. Knihovnu vyrábíme z masivního borovicového dřeva a dokončujeme vosky na bázi včelího vosku. Knihovna je ošetřena voskem v odstínu - tmavý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUREG102/TV

Masivní knihovna POPRAD REG102.světlý vosk

Masivní knihovna Poprad REG102: světlý vosk - je velmi potřebná a funkční dřevěná knihovna, která bude dominantou každé pracovny i kanceláře. Knihovna je velmi masivní, stabilní a pevná a má kulaté nožky, které jí dají eleganci. Knihovnu vyrábíme z masivního borovicového dřeva a dokončujeme vosky na bázi včelího vosku. Knihovna je ošetřena voskem v odstínu - světlý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUREG102/SV

Masivní knihovna POPRAD REG105:světlý vosk

Masivní knihovna Poprad REG105: světlý vosk - je velmi potřebná a funkční dřevěná knihovna, která bude dominantou každé pracovny i kanceláře. Knihovna je velmi masivní, stabilní a pevná a má kulaté nožky, které jí dají eleganci. Knihovnu vyrábíme z masivního borovicového dřeva a dokončujeme vosky na bázi včelího vosku. Knihovna je ošetřena voskem v odstínu - světlý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUREG105/SV

Masivní knihovna POPRAD REG105:tmavý vosk

Masivní knihovna Poprad REG105: tmavý vosk - je velmi potřebná a funkční dřevěná knihovna, která bude dominantou každé pracovny i kanceláře. Knihovna je velmi masivní, stabilní a pevná a má kulaté nožky, které jí dají eleganci. Knihovnu vyrábíme z masivního borovicového dřeva a dokončujeme vosky na bázi včelího vosku. Knihovna je ošetřena voskem v odstínu - tmavý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUREG105/TV

Masivní knihovna POPRAD REG106:světlý vosk

Masivní knihovna Poprad REG106: světlý vosk - je velmi potřebná a funkční dřevěná knihovna, která bude dominantou každé pracovny i kanceláře. Knihovna je velmi masivní, stabilní a pevná a má kulaté nožky, které jí dají eleganci. Knihovnu vyrábíme z masivního borovicového dřeva a dokončujeme vosky na bázi včelího vosku. Knihovna je ošetřena voskem v odstínu - světlý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUREG106/SV

Masivní knihovna POPRAD REG106:tmavý vosk

Masivní knihovna Poprad REG106: tmavý vosk - je velmi potřebná a funkční dřevěná knihovna, která bude dominantou každé pracovny i kanceláře. Knihovna je velmi masivní, stabilní a pevná a má kulaté nožky, které jí dají eleganci. Knihovnu vyrábíme z masivního borovicového dřeva a dokončujeme vosky na bázi včelího vosku. Knihovna je ošetřena voskem v odstínu - tmavý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUREG106/TV

Strana výpisu: 1,
Záznamy 1 - 12 z 18
< předchozí   |