O společnosti

 

POZOR ZMĚNA DOPRAVNÉHO od 21.11.2023

     Cena objednávky :1kč - 3000kč dopravné 300

      od 3001kč - 5000kč dopravné 200kč

      od 5001kč je dopravné ZDARMA

Velice se omlouváme ale bohužel díky nákladům na přepravu a balné jsme byli nuceni učinit tento krok. 

 

Arten Bohemia s.r.o

 

Firma Arten Bohemia byla tradiční český výrobce nábytku. Na trhu působíme 25 let.

Dne 17.6.2019 v areálu společnosti Arten vypukl požár, který zcela zničil výrobní halu, včetně většiny skladových zásob a materiálu. 

V souvislosti s touto smutnou události jsme ukončili naši výrobní činnost. Dále obchodujeme se zbožím, které nepochází z naší výroby.  Vybudovali jsme širokou síť prodejců v České Republice i na Slovensku, která aktuálně čítá téměř 600 prodejních míst.

 Víme, že jenom spokojený zákazník nám může zaručit dlouhodobý úspěch a pevnou pozici na trhu. Z důvodu transportu a dostatečného zabezpečení zboží před poškozením dodáváme většinu nábytku v demontovaném stavu. Ovšem snažíme se nacházet co nejjednodušší konstrukční řešení, tak aby náš nábytek byl snadno a rychle smontovatelný. Jsme velmi flexibilní a umíme rychle reagovat na požadavky našich klientů. 

 

Konec roku 2022 přinesl pro Arten Nábytek novou spolupráci s firmou NANO Systems s.r.o. , která na trhu působí již několik desetiletí. Spojením jsme docíli flexibilitu a pružnost v distribuci nábytku Mebelbos (navýšení skladových zásob ) a taktéž rozšíření nábytku z masivu.

Novinkou je voskovaný nábytek Poprad a buková kolekce olej/vosk. 

 

těšíme se na spolupráci.

 

za společnost Arten Bohemia s.r.o.

Jan Kobielusz

 

za společnost NANO Systems s.r.o.

Radim Křižovský

 

email:  

URL: www.arten.cz