O společnosti

 Vážení obchodní přátelé,

s politováním vám oznamujeme, že dne 17.6.2019 v areálu společnosti Arten vypukl požár, který zcela zničil výrobní halu, včetně většiny skladových zásob a materiálu. 

 

V souvislosti s touto smutnou události jsme ukončili naši výrobní činnost.

 

Dále budeme obchodovat se zbožím, které nepochází z naší výroby. Jedná se o obývací sektory: Mulatto, Norton, Olivia, Gress, Tiffany, Top Mix, Valles, Damis, Oskar, skříně Exi a regály Ramix. V nabídce také zůstává nábytek z kolekce Natura (komody, skříně a postele).

 

Stávající katalogy jsou stále v platnosti, nicméně berte prosím zřetel na výše uvedené změny. Tj., již dále nevyrábíme a nejsme schopni dodat: Matyáš, Levante, Gama, předsíně Arten, kancelářský nábytek Oliver, skříně Arten a peřináče, konferenční stoly, jídelní stoly, kuchyňské lavice a taburety. Kuchyně, postele z LDTD a MDF a noční stolky a bytové doplňky.

 

 Jsme si vědomí, že tato skutečnost ovlivní také pestrost vaši nabídky, ale věříme, že pro vás i nadále budeme atraktivním a spolehlivým obchodním partnerem.

 

S pozdravem

Tomasz Kostka

Arten Bohemia, s.r.o.
Milíkov 347, 739 81
mob: 777 661 458

email:

URL: www.arten.cz

 

Arten Bohemia s.r.o

Firma Arten Bohemia je tradiční český výrobce nábytku. Na trhu působíme 15 let. Kromě vlastní výrobní společnosti jsme také distributor zahraničních výrobců nábytku. Vybudovali jsme širokou síť prodejců v České Republice i na Slovensku, která aktuálně čítá téměř 600 prodejních míst.

Při výrobě nábytku klademe maximální důraz na výslednou kvalitu našich produktů. Víme, že jenom spokojený zákazník nám může zaručit dlouhodobý úspěch a pevnou pozici na trhu. Vysoký standart výroby a profesionální přístup je cesta k oboustranné spokojenosti. Z důvodu transportu a dostatečného zabezpečení zboží před poškozením dodáváme většinu nábytku v demontovaném stavu. Ovšem snažíme se nacházet co nejjednodušší konstrukční řešení, tak aby náš nábytek byl snadno a rychle smontovatelný. Jsme velmi flexibilní a umíme rychle reagovat na požadavky našich klientů. Právě díky tomu jsme schopni vybavit na míru vyrobeným nábytkem prakticky jakékoliv prostory. Nábytek firmy Arten, již řadu let patří mezi nejprodávanější značky na českém i slovenském trhu. Jsme přesvědčeni, že vysoká jakost a kvalitní dílenské zpracování, stejně jako důraz na tradiční pojati nábytku a kvalitní použité materiály jsou tou správnou cestou k úspěchu. Naši nejlepší vizitkou jsou tisíce spokojených zákazníků, kteří mají ve svých domovech a kancelářích náš nábytek.