Skříně a nadstavce

Příznaky:

2760

24750

Tabulka Galerie
Šatní skříň POPRAD WHITE SZY103 oddělená: bílý vosk

Masivní šatní skříň POPRAD WHITE SZY103 oddělená - je velmi prostorná dřevěná skříň vyrobena z masivní borovice. Její kvalita je navíc zaručena i včelím voskem, kterým je skříň ošetřena. Jedná se o variantu, kterou od sebe jde oddělit a skříň tak můžete lépe přizpůsobit Vaším potřebám. Skříň je ošetřená voskem v odstínu - bílý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUSZY103/2/BV

Šatní skříň POPRAD WHITE SZY103 v celku : antická bílá

Masivní skříň POPRAD WHITE SZY103 v celku - je šatní skříň zhotovena z borovice vysoké kvality. Kvalitu nábytku navíc ještě podtrhuje to, že skříň je ošetřena včelím voskem. Tento nábytek je velmi praktický a vleze se do něj mnoho oblečení či jiných věcí. Skříň je ošetřena voskem v odstínu - antická bílá.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUSZY103/1/AB

Šatní skříň POPRAD WHITE SZY103 v celku : bílá patina

Masivní skříň POPRAD WHITE SZY103 v celku - je šatní skříň zhotovena z borovice vysoké kvality. Kvalitu nábytku navíc ještě podtrhuje to, že skříň je ošetřena včelím voskem. Tento nábytek je velmi praktický a vleze se do něj mnoho oblečení či jiných věcí. Skříň je ošetřena voskem v odstínu - bílá patina.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUSZY103/1/BP

Šatní skříň POPRAD WHITE SZY103 v celku: bílý vosk

Masivní skříň POPRAD WHITE SZY103 v celku - je šatní skříň zhotovena z borovice vysoké kvality. Kvalitu nábytku navíc ještě podtrhuje to, že skříň je ošetřena včelím voskem. Tento nábytek je velmi praktický a vleze se do něj mnoho oblečení či jiných věcí. Skříň je ošetřena voskem v odstínu - bílý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUSZY103/1/BV

Strana výpisu: 1, 2, , 4
Záznamy 37 - 40 z 40
  |   další >