Knihovny a psací stoly Poprad White

Příznaky:

6380

10020

Tabulka Galerie
Rustikální knihovna POPRAD WHITE REG 04:antická bílá

Masivní knihovna Poprad White REG04 je velmi potřebná a funkční dřevěná knihovna, která bude dominantou každé pracovny i kanceláře. Knihovna je velmi masivní, stabilní a pevná a má kulaté nožky, které jí dají eleganci. Knihovnu vyrábíme z masivního borovicového dřeva a dokončujeme vosky na bázi včelího vosku. Masivní knihovna je ošetřena voskem v odstínu: antická bílá.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUREG04/AB

Rustikální knihovna POPRAD WHITE REG 04:bílá patina

Masivní knihovna Poprad White REG04 je velmi potřebná a funkční dřevěná knihovna, která bude dominantou každé pracovny i kanceláře. Knihovna je velmi masivní, stabilní a pevná a má kulaté nožky, které jí dají eleganci. Knihovnu vyrábíme z masivního borovicového dřeva a dokončujeme vosky na bázi včelího vosku. Masivní knihovna je ošetřena voskem v odstínu: bílá patina.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUREG04/BP

Rustikální knihovna POPRAD WHITE REG 04:bílý vosk

Masivní knihovna Poprad White REG04 je velmi potřebná a funkční dřevěná knihovna, která bude dominantou každé pracovny i kanceláře. Knihovna je velmi masivní, stabilní a pevná a má kulaté nožky, které jí dají eleganci. Knihovnu vyrábíme z masivního borovicového dřeva a dokončujeme vosky na bázi včelího vosku. Masivní knihovna je ošetřena voskem v odstínu: bílý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUREG04/BV

Rustikální knihovna POPRAD WHITE REG03:antická bílá

Masivní knihovna Poprad White REG03 je velmi potřebná a funkční dřevěná knihovna, která bude dominantou každé pracovny i kanceláře. Knihovna je velmi masivní, stabilní a pevná a má kulaté nožky, které jí dají eleganci. Knihovnu vyrábíme z masivního borovicového dřeva a dokončujeme vosky na bázi včelího vosku. Masivní knihovna je ošetřena voskem v odstínu: antická bílá.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUREG03/AB

Rustikální knihovna POPRAD WHITE REG03:bílá patina

Masivní knihovna Poprad White REG03 je velmi potřebná a funkční dřevěná knihovna, která bude dominantou každé pracovny i kanceláře. Knihovna je velmi masivní, stabilní a pevná a má kulaté nožky, které jí dají eleganci. Knihovnu vyrábíme z masivního borovicového dřeva a dokončujeme vosky na bázi včelího vosku. Masivní knihovna je ošetřena voskem v odstínu: bílá patina.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUREG03/BP

Rustikální knihovna POPRAD WHITE REG03:bílý vosk

Masivní knihovna Poprad White REG03 je velmi potřebná a funkční dřevěná knihovna, která bude dominantou každé pracovny i kanceláře. Knihovna je velmi masivní, stabilní a pevná a má kulaté nožky, které jí dají eleganci. Knihovnu vyrábíme z masivního borovicového dřeva a dokončujeme vosky na bázi včelího vosku. Masivní knihovna je ošetřena voskem v odstínu: bílý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUREG03/BV

Rustikální knihovna POPRAD WHITE REG101:bílá patina

Masivní knihovna POPRAD WHITE REG101 je moderní dřevěný regál na knihy. Je vyrobena z masivní borovice a ošetřena včelím voskem, který je na přírodní bázi. Knihovna Vás zaujme svým elegantním vzhledem. Masivní knihovna je ošetřena voskem v odstínu: bílá patina.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUREG101/BP

Rustikální knihovna POPRAD WHITE REG101:bílý vosk

Masivní knihovna POPRAD WHITE REG101 je moderní dřevěný regál na knihy. Je vyrobena z masivní borovice a ošetřena včelím voskem, který je na přírodní bázi. Knihovna Vás zaujme svým elegantním vzhledem. Masivní knihovna je ošetřena voskem v odstínu: bílý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUREG101/BV

Rustikální knihovna POPRAD WHITE REG102:antická bílá

Rustikální knihovna POPRAD WHITE REG102 je policový regál zhotovený z masivní borovice. Knihovna je ošetřena včelím voskem s přírodními složkami, takže tento kus nábytku je navíc ekologický. Masivní knihovna je ošetřená voskem v odstínu: antická bílá.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUREG102/AB

Rustikální knihovna POPRAD WHITE REG102:bílý vosk

Rustikální knihovna POPRAD WHITE REG102 je policový regál zhotovený z masivní borovice. Knihovna je ošetřena včelím voskem s přírodními složkami, takže tento kus nábytku je navíc ekologický. Masivní knihovna je ošetřená voskem v odstínu: bílý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUREG102/BV

Rustikální knihovna POPRAD WHITE REG102.bílá patina

Rustikální knihovna POPRAD WHITE REG102 je policový regál zhotovený z masivní borovice. Knihovna je ošetřena včelím voskem s přírodními složkami, takže tento kus nábytku je navíc ekologický. Masivní knihovna je ošetřená voskem v odstínu: bílá patina.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUREG102/BP

Rustikální knihovna POPRAD WHITE REG105:antická bílá

Rustikální knihovna POPRAD WHITE REG105 je celodřevěná policová knihovna. Tento kus nábytku je vyrobený z masivní borovice a ošetřený včelím voskem s přírodními složkami. Zaujme Vás zejména svým elegantním a minimalistickým vzhledem. Masivní knihovna je ošetřená voskem v odstínu: antická bílá.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUREG105/AB

Strana výpisu: 1, , 3, 4
Záznamy 1 - 12 z 44
< předchozí   |