Kredence a vitríny Poprad White

Příznaky:

3779

19950

Tabulka Galerie
Masivní kredenc POPRAD WHITE VIT101:antická bílá

Masivní kredenc POPRAD VIT 101 v rustikálním stylu je ideální dřevěný nábytek do kuchyně i jídelny. Pro mnoho lidí již možná zapomenutý kus nábytku se vrací na výsluní, aby zazářil. Masivní kredenc POPRAD VIT 101 je vyrobena z masivního borovicového dřeva a ošetřena voskem. Kulaté dřevěné nožky jen doplní jeho elegantní styl. Kredenc je ošetřen voskem v odstínu: antická bílá.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUVIT101/AB

Masivní kredenc POPRAD WHITE VIT101:antická bílá-světlý vosk

Masivní kredenc POPRAD VIT 101 v rustikálním stylu je ideální dřevěný nábytek do kuchyně i jídelny. Pro mnoho lidí již možná zapomenutý kus nábytku se vrací na výsluní, aby zazářil. Masivní kredenc POPRAD VIT 101 je vyrobena z masivního borovicového dřeva a ošetřena voskem. Kulaté dřevěné nožky jen doplní jeho elegantní styl. Kredenc je ošetřen voskem v odstínu: antická bílá - světlý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUVIT101/ABSV

Masivní kredenc POPRAD WHITE VIT101:antická bílá-tmavý vosk

Masivní kredenc POPRAD VIT 101 v rustikálním stylu je ideální dřevěný nábytek do kuchyně i jídelny. Pro mnoho lidí již možná zapomenutý kus nábytku se vrací na výsluní, aby zazářil. Masivní kredenc POPRAD VIT 101 je vyrobena z masivního borovicového dřeva a ošetřena voskem. Kulaté dřevěné nožky jen doplní jeho elegantní styl. Kredenc je ošetřen voskem v odstínu: antická bílá - tmavý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUVIT101/ABTV

Masivní kredenc POPRAD WHITE VIT101:bílá patina

Masivní kredenc POPRAD VIT 101 v rustikálním stylu je ideální dřevěný nábytek do kuchyně i jídelny. Pro mnoho lidí již možná zapomenutý kus nábytku se vrací na výsluní, aby zazářil. Masivní kredenc POPRAD VIT 101 je vyrobena z masivního borovicového dřeva a ošetřena voskem. Kulaté dřevěné nožky jen doplní jeho elegantní styl. Kredenc je ošetřen voskem v odstínu: bílá patina.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUVIT101/BP

Masivní kredenc POPRAD WHITE VIT101:bílá patina-světlý vosk

Masivní kredenc POPRAD VIT 101 v rustikálním stylu je ideální dřevěný nábytek do kuchyně i jídelny. Pro mnoho lidí již možná zapomenutý kus nábytku se vrací na výsluní, aby zazářil. Masivní kredenc POPRAD VIT 101 je vyrobena z masivního borovicového dřeva a ošetřena voskem. Kulaté dřevěné nožky jen doplní jeho elegantní styl. Kredenc je ošetřen voskem v odstínu: bílá patina - světlý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUVIT101/BPSV

Masivní kredenc POPRAD WHITE VIT101:bílá patina-tmavý vosk

Masivní kredenc POPRAD VIT 101 v rustikálním stylu je ideální dřevěný nábytek do kuchyně i jídelny. Pro mnoho lidí již možná zapomenutý kus nábytku se vrací na výsluní, aby zazářil. Masivní kredenc POPRAD VIT 101 je vyrobena z masivního borovicového dřeva a ošetřena voskem. Kulaté dřevěné nožky jen doplní jeho elegantní styl. Kredenc je ošetřen voskem v odstínu: bílá patina - tmavý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUVIT101/BPTV

Masivní kredenc POPRAD WHITE VIT101:bílý vosk

Masivní kredenc POPRAD VIT 101 v rustikálním stylu je ideální dřevěný nábytek do kuchyně i jídelny. Pro mnoho lidí již možná zapomenutý kus nábytku se vrací na výsluní, aby zazářil. Masivní kredenc POPRAD VIT 101 je vyrobena z masivního borovicového dřeva a ošetřena voskem. Kulaté dřevěné nožky jen doplní jeho elegantní styl. Kredenc je ošetřen voskem v odstínu: bílý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUVIT101/BV

Masivní kredenc POPRAD WHITE VIT101:bílý vosk-světlý vosk

Masivní kredenc POPRAD VIT 101 v rustikálním stylu je ideální dřevěný nábytek do kuchyně i jídelny. Pro mnoho lidí již možná zapomenutý kus nábytku se vrací na výsluní, aby zazářil. Masivní kredenc POPRAD VIT 101 je vyrobena z masivního borovicového dřeva a ošetřena voskem. Kulaté dřevěné nožky jen doplní jeho elegantní styl. Kredenc je ošetřen voskem v odstínu: bílý vosk - světlý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUVIT101/BVSV

Masivní kredenc POPRAD WHITE VIT101:bílý vosk-tmavý vosk

Masivní kredenc POPRAD VIT 101 v rustikálním stylu je ideální dřevěný nábytek do kuchyně i jídelny. Pro mnoho lidí již možná zapomenutý kus nábytku se vrací na výsluní, aby zazářil. Masivní kredenc POPRAD VIT 101 je vyrobena z masivního borovicového dřeva a ošetřena voskem. Kulaté dřevěné nožky jen doplní jeho elegantní styl. Kredenc je ošetřen voskem v odstínu: bílý vosk - tmavý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUVIT101/BVTV

Masivní kredenc POPRAD WHITE VIT102:antická bílá

Masivní kredenc POPRAD WHITE VIT 102 v rustikálním stylu je ideální dřevěný nábytek do kuchyně i jídelny. Pro mnoho lidí již možná zapomenutý kus nábytku se vrací na výsluní, aby zazářil. Masivní kredenc POPRAD WHITE VIT 102 je vyrobena z masivního borovicového dřeva a ošetřena voskem. Kulaté dřevěné nožky jen doplní jeho elegantní styl. Masivní kredenc je ošetřen voskem v odstínu: antická bílá.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUVIT102/AB

Masivní kredenc POPRAD WHITE VIT102:antická bílá-světlý vosk

Masivní kredenc POPRAD WHITE VIT 102 v rustikálním stylu je ideální dřevěný nábytek do kuchyně i jídelny. Pro mnoho lidí již možná zapomenutý kus nábytku se vrací na výsluní, aby zazářil. Masivní kredenc POPRAD WHITE VIT 102 je vyrobena z masivního borovicového dřeva a ošetřena voskem. Kulaté dřevěné nožky jen doplní jeho elegantní styl. Masivní kredenc je ošetřen voskem v odstínu: antická bílá - světlý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUVIT102/ABSV

Masivní kredenc POPRAD WHITE VIT102:antická bílá-tmavý vosk

Masivní kredenc POPRAD WHITE VIT 102 v rustikálním stylu je ideální dřevěný nábytek do kuchyně i jídelny. Pro mnoho lidí již možná zapomenutý kus nábytku se vrací na výsluní, aby zazářil. Masivní kredenc POPRAD WHITE VIT 102 je vyrobena z masivního borovicového dřeva a ošetřena voskem. Kulaté dřevěné nožky jen doplní jeho elegantní styl. Masivní kredenc je ošetřen voskem v odstínu: antická bílá - tmavý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUVIT102/ABTV

Strana výpisu: 1, , 3, 4, 5 ... 7
Záznamy 1 - 12 z 75
< předchozí   |