Kredence a vitríny Poprad

Příznaky:

3439

18141

Tabulka Galerie
Masivní komoda POPRAD COM108B prosklená vitrína:světlý vosk

Komoda POPRAD COM 108B s prosklenými dvířky, v odstínu tmavý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUCOM108B/SV

Masivní komoda POPRAD COM108B prosklená vitrína:tmavý vosk

Masivní komoda POPRAD COM108B s prosklenými dvířky, v odstínu tmavý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUCOM108B/TV

Masivní kredenc POPRAD VIT101:světlý vosk

Masivní kredenc POPRAD VIT 101 v rustikálním stylu je ideální dřevěný nábytek do kuchyně i jídelny. Pro mnoho lidí již možná zapomenutý kus nábytku se vrací na výsluní, aby zazářil. Masivní kredenc POPRAD VIT 101 je vyrobena z masivního borovicového dřeva a ošetřena voskem. Kulaté dřevěné nožky jen doplní jeho elegantní styl. Kredenc je ošetřen voskem v odstínu - světlý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUVIT101/SV

Masivní kredenc POPRAD VIT101:tmavý vosk

Masivní kredenc POPRAD VIT 101 v rustikálním stylu je ideální dřevěný nábytek do kuchyně i jídelny. Pro mnoho lidí již možná zapomenutý kus nábytku se vrací na výsluní, aby zazářil. Masivní kredenc POPRAD VIT 101 je vyrobena z masivního borovicového dřeva a ošetřena voskem. Kulaté dřevěné nožky jen doplní jeho elegantní styl. Kredenc je ošetřen voskem v odstínu - tmavý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUVIT101/TV

Masivní kredenc POPRAD VIT102:světlý vosk

Masivní kredenc POPRAD VIT 102 v rustikálním stylu je ideální dřevěný nábytek do kuchyně i jídelny. Pro mnoho lidí již možná zapomenutý kus nábytku se vrací na výsluní, aby zazářil. Masivní kredenc POPRAD VIT 102 je vyrobena z masivního borovicového dřeva a ošetřena voskem. Kulaté dřevěné nožky jen doplní jeho elegantní styl. Masivní kredenc je ošetřen voskem v odstínu: světlý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUVIT102/SV

Masivní kredenc POPRAD VIT102:tmavý vosk

Masivní kredenc POPRAD VIT 102 v rustikálním stylu je ideální dřevěný nábytek do kuchyně i jídelny. Pro mnoho lidí již možná zapomenutý kus nábytku se vrací na výsluní, aby zazářil. Masivní kredenc POPRAD VIT 102 je vyrobena z masivního borovicového dřeva a ošetřena voskem. Kulaté dřevěné nožky jen doplní jeho elegantní styl. Masivní kredenc je ošetřen voskem v odstínu: tmavý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUVIT102/TV

Masivní kredenc POPRAD VIT104:světlý vosk

Masivní kredenc POPRAD VIT 104 v rustikálním stylu je ideální dřevěný nábytek do kuchyně i jídelny. Pro mnoho lidí již možná zapomenutý kus nábytku se vrací na výsluní, aby zazářil. Masivní kredenc POPRAD VIT 104 je vyrobena z masivního borovicového dřeva a ošetřena voskem. Kulaté dřevěné nožky jen doplní jeho elegantní styl. Masivní kredenc je ošetřen voskem v odstínu: světlý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUVIT104/SV

Masivní kredenc POPRAD VIT104:tmavý vosk

Masivní kredenc POPRAD VIT 104 v rustikálním stylu je ideální dřevěný nábytek do kuchyně i jídelny. Pro mnoho lidí již možná zapomenutý kus nábytku se vrací na výsluní, aby zazářil. Masivní kredenc POPRAD VIT 104 je vyrobena z masivního borovicového dřeva a ošetřena voskem. Kulaté dřevěné nožky jen doplní jeho elegantní styl. Masivní kredenc je ošetřen voskem v odstínu: tmavý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUVIT104/TV

Masivní kredenc POPRAD VIT105:světlý vosk

Masivní kredenc POPRAD VIT 105 v rustikálním stylu je ideální dřevěný nábytek do kuchyně i jídelny. Pro mnoho lidí již možná zapomenutý kus nábytku se vrací na výsluní, aby zazářil. Masivní kredenc POPRAD VIT 105 je vyrobena z masivního borovicového dřeva a ošetřena voskem. Kulaté dřevěné nožky jen doplní jeho elegantní styl. Masivní kredenc je ošetřen voskem v odstínu: světlý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUVIT105/SV

Masivní kredenc POPRAD VIT105:tmavý vosk

Masivní kredenc POPRAD VIT 105 v rustikálním stylu je ideální dřevěný nábytek do kuchyně i jídelny. Pro mnoho lidí již možná zapomenutý kus nábytku se vrací na výsluní, aby zazářil. Masivní kredenc POPRAD VIT 105 je vyrobena z masivního borovicového dřeva a ošetřena voskem. Kulaté dřevěné nožky jen doplní jeho elegantní styl. Masivní kredenc je ošetřen voskem v odstínu: tmavý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUVIT105/TV

Masivní kredenc POPRAD VIT111:světlý vosk

Masivní kredenc POPRAD VIT 111 v rustikálním stylu je ideální dřevěný nábytek do kuchyně i jídelny. Pro mnoho lidí již možná zapomenutý kus nábytku se vrací na výsluní, aby zazářil. Masivní kredenc POPRAD VIT 111 je vyrobena z masivního borovicového dřeva a ošetřena voskem. Kulaté dřevěné nožky jen doplní jeho elegantní styl. Masivní kredenc je ošetřen voskem v odstínu: světlý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUVIT111/SV

Masivní kredenc POPRAD VIT111:tmavý vosk

Masivní kredenc POPRAD VIT 111 v rustikálním stylu je ideální dřevěný nábytek do kuchyně i jídelny. Pro mnoho lidí již možná zapomenutý kus nábytku se vrací na výsluní, aby zazářil. Masivní kredenc POPRAD VIT 111 je vyrobena z masivního borovicového dřeva a ošetřena voskem. Kulaté dřevěné nožky jen doplní jeho elegantní styl. Masivní kredenc je ošetřen voskem v odstínu: tmavý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUVIT111/TV

Strana výpisu: 1, , 3
Záznamy 1 - 12 z 32
< předchozí   |