Komody a truhly Poprad White

Příznaky:

2399

11820

Tabulka Galerie
Masivní komoda POPRAD COM105:tmavý vosk

Komoda z masivu POPRAD COM105 z masivní borovice, v odstínu tmavý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUCOM105/TV

Masivní komoda POPRAD WHITE COM101:antická bílá

Rustikální komoda POPRAD WHITE COM101 je dřevěná komoda z borovice. Je to univerzální a masivní nábytek, který může mít více účelů. Komoda je voskovaná. Už samotná deska komody může sloužit jako odkládací místo na různé potřeby nebo dekorace. Komoda je velmi prostorná a také estetická. Skříň je ošetřena voskem v odstínu: antická bílá.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUCOM101/AB

Masivní komoda POPRAD WHITE COM101:antická bílá-světlý vosk

Rustikální komoda POPRAD WHITE COM101 je dřevěná komoda z borovice. Je to univerzální a masivní nábytek, který může mít více účelů. Komoda je voskovaná. Už samotná deska komody může sloužit jako odkládací místo na různé potřeby nebo dekorace. Komoda je velmi prostorná a také estetická. Skříň je ošetřena voskem v odstínu: antická bílá - světlý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUCOM101/ABSV

Masivní komoda POPRAD WHITE COM101:antická bílá-tmavý vosk

Rustikální komoda POPRAD WHITE COM101 je dřevěná komoda z borovice. Je to univerzální a masivní nábytek, který může mít více účelů. Komoda je voskovaná. Už samotná deska komody může sloužit jako odkládací místo na různé potřeby nebo dekorace. Komoda je velmi prostorná a také estetická. Skříň je ošetřena voskem v odstínu: antická bílá - tmavý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUCOM101/ABTV

Masivní komoda POPRAD WHITE COM101:bílá patina

Rustikální komoda POPRAD WHITE COM101 je dřevěná komoda z borovice. Je to univerzální a masivní nábytek, který může mít více účelů. Komoda je voskovaná. Už samotná deska komody může sloužit jako odkládací místo na různé potřeby nebo dekorace. Komoda je velmi prostorná a také estetická. Skříň je ošetřena voskem v odstínu: bílá patina.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUCOM101/BP

Masivní komoda POPRAD WHITE COM101:bílá patina-světlý vosk

Rustikální komoda POPRAD WHITE COM101 je dřevěná komoda z borovice. Je to univerzální a masivní nábytek, který může mít více účelů. Komoda je voskovaná. Už samotná deska komody může sloužit jako odkládací místo na různé potřeby nebo dekorace. Komoda je velmi prostorná a také estetická. Skříň je ošetřena voskem v odstínu: bílá patina - světlý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUCOM101/BPSV

Masivní komoda POPRAD WHITE COM101:bílá patina-tmavý vosk

Rustikální komoda POPRAD WHITE COM101 je dřevěná komoda z borovice. Je to univerzální a masivní nábytek, který může mít více účelů. Komoda je voskovaná. Už samotná deska komody může sloužit jako odkládací místo na různé potřeby nebo dekorace. Komoda je velmi prostorná a také estetická. Skříň je ošetřena voskem v odstínu: bílá patina - tmavý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUCOM101/BPTV

Masivní komoda POPRAD WHITE COM101:bílý vosk

Rustikální komoda POPRAD WHITE COM101 je dřevěná komoda z borovice. Je to univerzální a masivní nábytek, který může mít více účelů. Komoda je voskovaná. Už samotná deska komody může sloužit jako odkládací místo na různé potřeby nebo dekorace. Komoda je velmi prostorná a také estetická. Skříň je ošetřena voskem v odstínu: bílý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUCOM101/BV

Masivní komoda POPRAD WHITE COM101:bílý vosk-světlý vosk

Rustikální komoda POPRAD WHITE COM101 je dřevěná komoda z borovice. Je to univerzální a masivní nábytek, který může mít více účelů. Komoda je voskovaná. Už samotná deska komody může sloužit jako odkládací místo na různé potřeby nebo dekorace. Komoda je velmi prostorná a také estetická. Skříň je ošetřena voskem v odstínu: bílý vosk - světlý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUCOM101/BVSV

Masivní komoda POPRAD WHITE COM101:bílý vosk-tmavý vosk

Rustikální komoda POPRAD WHITE COM101 je dřevěná komoda z borovice. Je to univerzální a masivní nábytek, který může mít více účelů. Komoda je voskovaná. Už samotná deska komody může sloužit jako odkládací místo na různé potřeby nebo dekorace. Komoda je velmi prostorná a také estetická. Skříň je ošetřena voskem v odstínu: bílý vosk - tmavý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUCOM101/BVTV

Masivní komoda POPRAD WHITE COM102:antická bílá

Rustikální komoda POPRAD WHITE COM102 je komoda vyrobená z kvalitního borovicového dřeva, navíc je také voskovaná. Tato komoda vám umožní uložit do zásuvek a na police vše, co chcete mít po ruce. Skvěle vyhovuje potřebám dospělých i dětí. Skládá se ze dvou šuplíků a dvou otevíracích skřínek. Věci nemusíte uchovávat pouze vevnitř, ale také nahoře na komodě. Skříň je ošetřena voskem v odstínu: antická bílá.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUCOM102/AB

Masivní komoda POPRAD WHITE COM102:antická bílá-světlý vosk

Rustikální komoda POPRAD WHITE COM102 je komoda vyrobená z kvalitního borovicového dřeva, navíc je také voskovaná. Tato komoda vám umožní uložit do zásuvek a na police vše, co chcete mít po ruce. Skvěle vyhovuje potřebám dospělých i dětí. Skládá se ze dvou šuplíků a dvou otevíracích skřínek. Věci nemusíte uchovávat pouze vevnitř, ale také nahoře na komodě. Skříň je ošetřena voskem v odstínu: antická bílá - světlý vosk.

Na dotaz

Obj. číslo: AZUCOM102/ABSV

Strana výpisu: 1, , 3, 4, 5 ... 9
Záznamy 1 - 12 z 108
< předchozí   |